Co możemy Ci zaoferować?

Oferujemy profesjonalną obsługę, pomiar i projekt mebli. Naszym atutem jest solidność, precyzja i dotrzymywanie terminów. Świadczymy usługi na obszarze woj. małopolskiego, śląskiego jak również na terenie Niemiec. Kontakt z klientem rozpoczyna się od pomiaru i projektu zamówienia. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni, dostosowujemy się do potrzeb indywidualnego klienta oraz służymy doświadczeniem oraz pomocą w kwestii wykonania oraz funkcjonalności zamawianych mebli. Na podstawie informacji zebranych podczas pomiaru wykonujemy dokładną wycenę zamówienia. Realizacja zamówienia następuje zawsze we wcześniej ustalonym terminie dogodnym dla klienta.

Jak działamy?

Pomiar1

Pomiar

Nasze meble na wymiar powstają w oparciu o dokładne pomiary. Wykonujemy profesjonalny, szczegółowy pomiar techniczny, podczas którego skrupulatnie notujemy Państwa uwagi, wymagania i potrzeby.
Projekt i Doradztwo2

Projekt i Doradztwo

W odniesieniu do danych zebranych podczas spotkania sporządzimy projekt komputerowy i kosztorys wykonywanych mebli. Dla Państwa możemy stworzyć mebel ze zróżnicowanych materiałów o dowolnym przeznaczeniu, kształcie i kolorze.
Produkcja3

Produkcja

W oparciu o zaakceptowany projekt i nowoczesne technologie stworzymy dla Państwa meble w naszym rodzinnym zakładzie produkcyjnym. Na wyprodukowane meble udzielamy pełnej gwarancji.
Montaż4

Montaż

Przywieziemy i zamontujemy Państwa meble – pomieszczenie zostawiając czyste, umeblowane i gotowe do użytku od zaraz.

Zapraszamy do kontaktu!